Głośnik przenośny Gembird SPK-BT-08
Zdjęcia 6 |
Gembird SPK-BT-08 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird SPK-BT-08
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Głośnik Bluetooth czerwony SPK-BT-08-R | 47 zł |
Gembird SPK-BT-08-B - speaker - for portable use - wireless | 34 zł |
Głośnik Gembird SPK-BT-08-B niebieski (SPK-BT-08-B) | 41 zł |
Głośnik Przenośny Bluetooth Z Mikrofonem Gembird Spk-Bt-08-Bk (Czarny) | 44 zł |
Gembird SPK-BT-08-BK - speaker - for portable use - wireless | 30 zł |
Gembird SPK-BT-08-R - speaker - for portable use - wireless | 38 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →