Głośnik przenośny Gembird SPK-BT-17
Zdjęcia 26 |
Gembird SPK-BT-17 |
|
Wbudowana antena teleskopowa do radia FM. Na etui znajduje się miejsce do zainstalowania telefonu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird SPK-BT-17
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird SPK-BT-17 przenośny głośnik Bluetooth z radiem FM czarny | 101 zł |
Gembird SPK-BT-17-G - speaker - for portable use - wireless | 88 zł |
Głośnik mobilny GEMBIRD SPK-BT-17 Moro | 100 zł |
GEMBIRD PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH SPK-BT-17-G FM-RADIO, WBUDOWANY MIKROF | 71 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →