Nóż turystyczny Ganzo FH31B
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Ganzo FH31B |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo FH31B
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Firebird FH31B-BK Nóż Składany Czarny Głownię ze Stali D2 Rękojeść G | 159 zł |
Nóż składany Ganzo Firebird FH31-BK (265-223) | 146 zł |
Nóż Składany Ganzo Fh31 Survival G10 Edc Stal D2 | 300 zł |
Ganzo Firebird FH31-BK Nóż Składany Głownię ze Stali D2 Rękojeść G10 Czarn | 149 zł |
Ganzo Firebird FH31B-GR Nóż Składany Głownię ze Stali D2 Rękojeść G10 Ziel | 159 zł |
Nóż Składany Ganzo Firebird Fh31-Bk | 179 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →