Karta graficzna Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom (NED308T019KB-1020M)
Zdjęcia 5 |
Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom |
|
Karty graficzne Nvidia RTX 3070 Ti i RTX 3080 Ti są wyposażone w limiter górniczy LHR, nawet jeśli nie jest to wskazane w nazwie i na pudełku z kartą graficzną.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gainward 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gainward.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gainward RTX3080Ti Phantom NED308T019KB-1020M NED308T019KB-1020M* | 4 936 zł |
Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom 12GB GDDR6X 384bit DLSS | 4 459 zł |
Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom 12GB GDDR6X 384bit DLSS | 4 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →