Karta pamięci G.Skill SD UHS-I Class 10 128 GB (FF-SDXC128GN-U1)
G.Skill SDXC UHS-I Class 10 128Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill SD UHS-I Class 10 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL Karta SDXC 128GB Class 10 UHS-I SFGSKSDG1280000 | 38 zł |
G.SKILL Karta SDXC 128GB Class 10 UHS-I 102385 | 38 zł |
G.SKILL SDXC 128GB Class 10 UHS-I | 115 zł |
Karta pamięci G.SKILL microSDXC, 128 GB, Class 10 | 40 zł |
Karta SDXC 128GB Class 10 UHS-I | 40 zł |
Modyfikacje G.Skill SD UHS-I Class 10
Ceny na G.Skill SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
G.Skill SD UHS-I Class 10 64 GB | od 17 zł | 9 oferty | ||
G.Skill SD UHS-I Class 10 128 GB | od 38 zł | 6 oferty |
Polecamy