Pamięć RAM G.Skill N T DDR3 F2-6400CL5S-2GBNT
109 zł Kup! Pamięć G.Skill Value, DDR2, 2 GB, 800MHz, CL5 (F2-6400CL5S-2GBNT)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
G.Skill F2-6400CL5S-2GBNT |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje G.Skill N T DDR3
Ceny na G.Skill N T DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill N T DDR3 F2-6400CL5D-4GBNT | od 72 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F2-6400CL5S-2GBNT | od 109 zł | 1 oferta | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-4GBNT | od 49 zł | 3 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-16GBNT | od 145 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-8GBNT | od 66 zł | 11 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-8GBNT | od 191 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-4GBNT | od 32 zł | 1 oferta | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT | od 67 zł | 10 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT | od 154 zł | 10 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-16GNT | od 168 zł | 1 oferta |
Polecamy