Opona zimowa Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control SUV XL MS - 235/60R18 107H - opony zimowe 532212 | 763 zł |
Fulda Kristall Control SUV (235/60 R18 107H) 532212 | 529 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 235/60 R18 107H XL ) | 529 zł |
Opona Fulda 235/60R18 KRISTALL CONTROL SUV 107 H XL - opony terenowe 53221 | 607 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 235/60 R18 107H XL ) 532212 | 525 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →