Зимова шина Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107Н
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kristall Control SUV XL MS - 235/60R18 107H - opony zimowe 532212 | 763 zł |
Fulda Kristall Control SUV (235/60 R18 107H) 532212 | 529 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 235/60 R18 107H XL ) | 529 zł |
Opona Fulda 235/60R18 KRISTALL CONTROL SUV 107 H XL - opony terenowe 53221 | 607 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 235/60 R18 107H XL ) 532212 | 525 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →