Opona zimowa Fulda Conveo Trac 3 225/70 R15C 112R
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Conveo Trac 3 225/70 R15C 112R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Conveo Trac 3 225/70 R15C 112R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Conveo Trac 3 ( 225/70 R15C 112/110R 8PR ) 571399 | 591 zł |
Fulda Conveo Trac 3 (225/70 R15 112/110R) 571399 | 591 zł |
Fulda Conveo Trac 3 ( 225/70 R15C 112/110R 8PR ) | 598 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →