Зимова шина Fulda Conveo Trac 3 195/70 R15C 104R
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Fulda Conveo Trac 3 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Conveo Trac 3 195/70 R15C 104R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Conveo Trac 3 (195/70 R15 104/102R) 571388 | 444 zł |
Opona Fulda 195/70R15 C Conveo Trac 3 M+S 104R - opony dostawcze 571388 | 402 zł |
Fulda Conveo Trac 3 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) 571388 | 444 zł |
Fulda Conveo Trac 3 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) | 439 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →