Зимова шина Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak W810 (195/70 R15 104/102R) 7621 | 676 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) | 691 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) 7621 | 683 zł |
Opona Bridgestone 195/70R15C Blizzak W810 104/102R - opony dostawcze 28212 | 498 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (195/70 R15 104/102R) 28212 | 463 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) 28212 | 465 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) | 471 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →