Opona zimowa Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W810 195/70 R15C 104R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak W810 (195/70 R15 104/102R) 7621 | 676 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) | 691 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR ) 7621 | 683 zł |
Opona Bridgestone 195/70R15C Blizzak W810 104/102R - opony dostawcze 28212 | 493 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (195/70 R15 104/102R) 28212 | 463 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) 28212 | 465 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) | 471 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →