SSD Fujitsu F5787 S26361-F5787-L240 240 GB
Fujitsu S26361-F5787-L240 2021 rokserwerowy 240 GB480 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu F5787 S26361-F5787-L240 240 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fujitsu - Dysk SSD - 240 GB - SATA 6 Gb/s S26361-F5787-L240 | 2 174 zł |
Fujitsu - solid state drive - 240 GB - SATA 6Gb/s | 1 880 zł |
SSD SATA 6G 240GB M.2 N H-P S26361-F5787-L240 | 1 736 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! fujitsu technology solutions FUJITSU SSD M.2 SATA 6G | 1 737 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! fujitsu technology solutions FUJITSU SSD M.2 SATA 6G | 1 739 zł |
SSD SATA 6G 240GB M.2 N H-P S26361-F5787-L240 | 1 738 zł |
SSD SATA 6G 240GB M.2 N H-P S26361-F5787-L240 | 1 740 zł |
Modyfikacje Fujitsu F5787 S26361-F5787-L240
Ceny na Fujitsu F5787 S26361-F5787-L240 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu F5787 S26361-F5787-L240 240 GB | od 1 736 zł | 7 oferty | ||
Fujitsu F5787 S26361-F5787-L480 480 GB | od 647 zł | 6 oferty |
Polecamy