Obiektyw Fujifilm 14mm f/2.8 XF R Fujinon
Fujifilm 14mm f/2.8 XF R Fujinon |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Sekrety znakowania obiektywów FujiKombinacja znaków w nazwie obiektywu ujawnia wszystkie jego tajniki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm 14mm f/2.8 XF R Fujinon
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FujiFilm Fujinon XF 14 mm f/2.8 R (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 299 zł |
Obiektyw Fujifilm XF14 mm f/2.8R Czarny | 4 425 zł |
Fujinon XF 14mm f/2.8 « karta na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100zł | 3 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →