Zasilacz FSP SFX PRO FSP450-50SAC
Wideo 2Zdjęcia 8 |
FSP SFX PRO FSP450-50SAC 2020 rokSFX 350 W 1.19 450 W 1.22 |
|
Zasilacz SFX, który może służyć jako doskonałe rozwiązanie dla prawie każdej konstrukcji, nawet w kompaktowym Mini Tower. Z takim zasilaczem z łatwością zbudujesz potężny, ale kompaktowy komputer. Obecność pary złączy PCIe 6+2 pin pozwala na korzystanie z dobrej grafiki do gier w komputerze. Wysoką niezawodność i stabilność zasilania podzespołów gwarantuje certyfikat 80+ Bronze. Urządzenie wyróżnia obecność specjalnego elastycznego okablowania, które można łatwo zamontować w kanałach kablowych.
Zasilacz komputerowy FSP SFX PRO FSP450-50SAC wyposażony jest w system monitorowania wydajności chłodzenia. Wbudowany wentylator zmienia prędkość obrotową wirnika, a tym samym poziom hałasu zgodnie z obciążeniem mocy. Dzięki temu system komputerowy jest zauważalnie cichszy, zapewniając bardziej komfortową pracę z komputerem. Model zbudowany jest z wykorzystaniem przetwornicy DC-DC, dzięki czemu urządzenie jest w stanie dobrze stabilizować napięcie wyjściowe nawet przy maksymalnej mocy. Zasilacz jest również dostarczany z zasilaczem, co pozwala bezpiecznie i bezpiecznie zamontować urządzenie w dowolnej pełnowymiarowej obudowie Midi lub Full Tower. Dla ułatwienia obsługi systemu komputerowego zasilacz wyposażono w osobny przycisk wyłączający.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Kup FSP SFX PRO FSP450-50SAC
Wszystkie ceny 6 →FSP FSP450-50ASC | 347 zł |
FSP SFX PRO 450-50SAC Zasilacz do komputera - 450 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 295 zł |
Zasilacz FSP/Fortron SFX Pro 450W (PPA450AA00) | 277 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! FSP/Fortron SFX Pro 450W (PPA450AA00) - PACZKOMAT, POC | 277 zł |
Fortron | PSU | SFX PRO 450 | W | 450 W | 381 zł |
FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze | 307 zł |
Modyfikacje FSP SFX PRO
Ceny na FSP SFX PRO |
---|---|---|---|---|
FSP SFX PRO FSP350-50SAC | od 297 zł | 2 oferty | ||
FSP SFX PRO FSP450-50SAC | od 277 zł | 7 oferty |