Zasilacz FSP Hydro G PRO HG2-650
Wideo 16Zdjęcia 14 |
FSP Hydro G PRO HG2-650 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Kup FSP Hydro G PRO HG2-650
FORTRON FSP zasilacz HYDRO G 650 PRO 80G 650W modułowy ATX HG2-650 | 593 zł |
FSP HYDRO G Pro HG2-650 Zasilacz do komputera - 650 wat - 120 mm - 80 Plus | 543 zł |
FSP/Fortron HYDRO G PRO 650W 80 Plus Gold - darmowy odbiór w 22 miastach i | 499 zł |
Czyste złoto
FSP Hydro G Pro to topowa seria zasilaczy komputerowych wybitnej tajwańskiej marki o mocy od 650 do 1000 w. Posiada certyfikat 80 PLUS Gold, 10-letnią gwarancję i wsparcie dla europejskich sieci 230V i amerykańskich 115V. To ostatnie sprawia, że zasilacz jest przydatny nawet w naszym regionie, ponieważ pozwala na pracę przy silnych spadkach napięcia w sieci, co często zdarza się szczególnie w wiejskich domach.
Kondensatory japońskie
Platforma Hydro G Pro jest całkowicie modularna, opracowana i wyprodukowana przez firmę FSP, działająca w oparciu o progresywny schemat konwersji DC-DC. Kondensatory to wysokotemperaturowe (do 105 ° C) japońskie firmy Hitachi, Nippon i Rubycon. Nawet przy maksymalnym obciążeniu wewnętrzna elektronika zasilacza nagrzewa się tylko do 50 ° C. Osiąga się to dzięki efektywnemu nadmuchowi 12 cm wentylatora Protechnic Electric z trwałym łożyskiem hydraulicznym.
Chłodzenie hybrydowe
Jeśli przy maksymalnym obciążeniu hałas wentylatora FSP Hydro G Pro można scharakteryzować jako średni, to pod obciążeniem mniej niż 30 procent zasilacza przełącza się na ciche chłodzenie pasywne. Ale w razie potrzeby, na przykład w gorącym sezonie, przycisku Eco można użyć do przełączenia w tryb stałego, lekkiego nawiewu. Specjalna wygodna pokrycie chroni płytkę drukowaną i elementy elektroniczne zasilacza przed wysoką wilgotnością powietrza (do 95%).
Więcej niż obiecał
Nawet w młodszej 650-watowej wersji FSP Hydro G Pro moc stałej linii +12 V wynosi aż 54 amperów (650 W), co stanowi sto procent deklarowanej mocy całkowitej dla wszystkich linii. . W trybie szczytowym zasilacz jest w stanie dostarczyć o dobre sto w więcej. Dostępne są dwa 4 + 4-stykowe złącza procesora i cztery 6 + 2-stykowe złącza karty graficznej. W ofercie FSP znajdują się również tańsze zasilacze: Hyper 80+ Pro z „białym” certyfikatem 80 PLUS i „brązowym” Hydro Pro.
Modyfikacje FSP Hydro G PRO
Ceny na FSP Hydro G PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro G PRO HG2-650 | od 499 zł | 3 oferty | ||
FSP Hydro G PRO HG2-750 | od 642 zł | 1 oferta | ||
FSP Hydro G PRO HG2-850 | od 686 zł | 1 oferta |