Блок живлення FSP SFX PRO FSP450-50SAC
Відео 2Фото 8 |
FSP SFX PRO FSP450-50SAC 2020 рікSFX 350 Вт 1.19 450 Вт 1.22 |
|
Блок живлення формату SFX, який може послужити чудовим рішенням практично для будь-якої збірки навіть у компактному корпусі Mini Tower. З таким джерелом живлення можна легко побудувати продуктивний, але при цьому компактний ПК. Наявність пари роз'ємів PCIe 6+2 pin дозволяє використовувати в комп'ютері гарну ігрову графіку. Висока надійність та стабільність живлення комплектуючих гарантуються сертифікатом 80+ Bronze.
Пристрій відрізняється наявністю спеціальної гнучкої проводки, яка легко монтується у кабельних каналах. Комп'ютерний блок живлення FSP SFX PRO FSP450-50SAC має систему контролю продуктивності охолодження. Вбудований вентилятор змінює швидкість обертання крильчатки, а разом з тим і рівень шуму, за навантаженням на потужність. Завдяки цьому комп'ютерна система працює помітно тихіше, забезпечуючи комфортнішу роботу з ПК.
Модель побудована із застосуванням перетворювача DC-DC, завдяки чому пристрій здатний добре стабілізувати вихідну напругу навіть на максимальній потужності. Разом із блоком живлення поставляється і перехідник, що дозволяє надійно та безпечно змонтувати пристрій у будь-якому повнорозмірному корпусі Midi або Full Tower. Для зручності експлуатації комп'ютерної системи джерело електроживлення має окрему кнопку вимкнення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP SFX PRO FSP450-50SAC
Усі ціни 6 →FSP FSP450-50ASC | 347 zł |
FSP SFX PRO 450-50SAC Zasilacz do komputera - 450 wat - 80 mm - 80 Plus 80 | 295 zł |
Zasilacz FSP/Fortron SFX Pro 450W (PPA450AA00) | 277 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! FSP/Fortron SFX Pro 450W (PPA450AA00) - PACZKOMAT, POC | 277 zł |
Fortron | PSU | SFX PRO 450 | W | 450 W | 381 zł |
FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze | 307 zł |
Модификації FSP SFX PRO
Ціни на FSP SFX PRO |
---|---|---|---|---|
FSP SFX PRO FSP350-50SAC | від 297 zł | 2 пропозиції | ||
FSP SFX PRO FSP450-50SAC | від 277 zł | 7 пропозицій |