Okap Franke Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarny
Zdjęcia 3 |
Franke Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzechotka pionowa 221473 HUB POWIETRZA CZARNY MYTHOS FVMY AH BK F90 1 | 9 845 zł |
Okap kuchenny Franke Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarne szkło 330.0679.3 | 7 349 zł |
Okap FRANKE Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 Czarne szkło | 7 349 zł |
Okap przyścienny FRANKE Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarne szkło (330.06 | 7 349 zł |
Okap przyścienny FRANKE Mythos Air Hub FVMY AH BK F90 czarne szkło (330.06 | 7 349 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →