Chłodzenie wodne Fractal Design Celsius S24 Black
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Fractal Design Celsius S24 Black
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Przed zakupem sprawdź, czy zestaw do montażu gniazda AMD TR4 jest dostępny.
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Celsius S24 Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fractal Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fractal Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fractal Design Celsius S24 Black
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Celsius S24 Water Cooling Unit chłodzenie wodne wentylator | 482 zł |
Fractal Design Celsius S24 Black chłodzenie wodne AWFDEWPWCELS24K | 442 zł |
Chłodzenie wodne FRACTAL DESIGN Celsius S24 | 456 zł |
FRACTAL DESIGN Celsius S24 Black chlodzenie wodne FD-WCU-CELSIUS-S24-BK | 456 zł |
Chłodzenie wodne FRACTAL DESIGN Celsius S24 | 456 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Celsius S24 Black
Ceny na Fractal Design Celsius S24 Black |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Celsius S24 Black | od 437 zł | 15 oferty | ||
Fractal Design Celsius S36 Black | od 474 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →