Wentylator Fractal Design Aspect 12 RGB White (FD-F-AS1-1208)
Zdjęcia 5 |
Fractal Design Aspect 12 RGB White
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1200 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Aspect 12 RGB White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fractal Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fractal Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fractal Design Aspect 12 RGB White
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Aspect 12 RGB 120 mm 1200 RPM White Frame Fan komputer FD-F | 55 zł |
Fractal Design Aspect 12 RGB White Frame 120 mm - Wentylator obudowy - 120 | 70 zł |
Fractal Design Wentylator Aspect 12 RGB White Frame 120 mm AWFDEWSFAS11208 | 56 zł |
Fractal Design Aspect 12 RGB 120mm Biały | 60 zł |
Fractal Design Wentylator Aspect 12 RGB White Frame 120 mm 62807 | 56 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Fractal Design Aspect 12 RGB White
Ceny na Fractal Design Aspect 12 RGB White |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Aspect 12 RGB White | od 55 zł | 8 oferty | ||
Fractal Design Aspect 12 RGB | od 56 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →