Вентилятор Fractal Design Aspect 12 RGB White (FD-F-AS1-1208)
Фото 5 |
Fractal Design Aspect 12 RGB White
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Aspect 12 RGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Aspect 12 RGB White
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Aspect 12 RGB 120 mm 1200 RPM White Frame Fan komputer FD-F | 55 zł |
Fractal Design Aspect 12 RGB White Frame 120 mm - Wentylator obudowy - 120 | 70 zł |
Fractal Design Wentylator Aspect 12 RGB White Frame 120 mm AWFDEWSFAS11208 | 56 zł |
Fractal Design Aspect 12 RGB 120mm Biały | 60 zł |
Fractal Design Wentylator Aspect 12 RGB White Frame 120 mm 62807 | 56 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Fractal Design Aspect 12 RGB White
Ціни на Fractal Design Aspect 12 RGB White |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Aspect 12 RGB White | від 55 zł | 9 пропозицій | ||
Fractal Design Aspect 12 RGB | від 56 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →