Водяне охолодження Fractal Design Celsius S24 Black
Відео 12Фото 14 |
Fractal Design Celsius S24 Black
240 мм360 мм
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, TR4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Перед покупкою уточніть наявність комплекту для установки на сокет AMD TR4.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Celsius S24 Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Celsius S24 Black
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Celsius S24 Water Cooling Unit chłodzenie wodne wentylator | 436 zł |
Fractal Design Celsius S24 Black chłodzenie wodne AWFDEWPWCELS24K | 442 zł |
Chłodzenie wodne FRACTAL DESIGN Celsius S24 | 456 zł |
FRACTAL DESIGN Celsius S24 Black chlodzenie wodne FD-WCU-CELSIUS-S24-BK | 456 zł |
Chłodzenie wodne FRACTAL DESIGN Celsius S24 | 456 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Celsius S24 Black
Ціни на Fractal Design Celsius S24 Black |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Celsius S24 Black | від 436 zł | 15 пропозицій | ||
Fractal Design Celsius S36 Black | від 474 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →