Patelnia Fiskars Hard Face 1052224 28 cm
Zdjęcia 3 |
Fiskars Hard Face 1052224 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052224 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Fiskars Hard Face 28 cm 1052224 czarny DO-NK-PAT-FIS-033 | 279 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 28 cm hard face | 337 zł |
Patelnia Fiskars Hardtec Superior 28cm | 247 zł |
Fiskars Patelnia Hard Face 28 cm | 399 zł |
FISKARS PATELNIA 28 cm HARD FACE | 303 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1052224
Ceny na Fiskars Hard Face 1052224 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052221 20 cm | od 151 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052222 24 cm | od 232 zł | 11 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052223 26 cm | od 289 zł | 3 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052224 28 cm | od 247 zł | 6 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052225 30 cm | od 345 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →