Patelnia Fiskars Hard Face 1052223 26 cm
Zdjęcia 3 |
Fiskars Hard Face 1052223 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052223 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Fiskars Patelnia 26 cm hard face | 310 zł |
Fiskars Patelnia Hard Face 26 cm | 369 zł |
FISKARS PATELNIA 26 cm HARD FACE | 289 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1052223
Ceny na Fiskars Hard Face 1052223 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052221 20 cm | od 151 zł | 8 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052222 24 cm | od 249 zł | 7 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052223 26 cm | od 289 zł | 3 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052224 28 cm | od 247 zł | 6 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052225 30 cm | od 345 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →