Patelnia Fiskars Hard Face 1052222 24 cm
Zdjęcia 3 |
Fiskars Hard Face 1052222 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052222 24 cm
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Fiskars Hard Face 24 cm 1052222 DO-NK-PAT-FIS-038 | 249 zł |
FISKARS Patelnia 24 cm HARD FACE (1052222) 1052222 | 266 zł |
Patelnia FISKARS Hard Face 1052222 24 cm | 249 zł |
Fiskars Hard Face Indukcja Hardtec Superior+ 24cm | 266 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1052222
Ceny na Fiskars Hard Face 1052222 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052221 20 cm | od 151 zł | 13 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052222 24 cm | od 220 zł | 15 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052223 26 cm | od 217 zł | 4 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052224 28 cm | od 247 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052225 30 cm | od 349 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →