Opona letnia Firestone Vanhawk 2 205/65 R15C 102T
Wybierz rozmiar opony
Firestone Vanhawk 2 205/65 R15C 102T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Vanhawk 2 205/65 R15C 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Vanhawk 2 (205/65 R15 102/100T) 8834 | 484 zł |
Opona Firestone 205/65R15C Vanhawk 2 102T - opony dostawcze 8834 | 479 zł |
Firestone Vanhawk 2 ( 205/65 R15C 102/100T 6PR EVc ) 8834 | 487 zł |
Firestone Vanhawk 2 ( 205/65 R15C 102/100T 6PR EVc ) | 493 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →