Opona letnia Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Roadhawk ( 195/60 R15 88H EVc ) 18176 | 357 zł |
Firestone Roadhawk (195/60 R15 88H) 11106 | 448 zł |
Firestone Roadhawk ( 195/60 R15 88H ) | 447 zł |
Opona Firestone 195/60R15 Roadhawk 88H - opony letnie 18176 | 319 zł |
Firestone Roadhawk (195/60 R15 88H) 18176 | 355 zł |
Firestone Roadhawk ( 195/60 R15 88H ) 11106 | 434 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Ceny na Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H | od 319 zł | 6 oferty | ||
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88V | od 327 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →