Opona letnia Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone 225/45 R17 91Y Roadhawk FSL samochód osobowy opony letnie 9661 | 420 zł |
Firestone Roadhawk ( 225/45 R17 91Y EVc ) 9661 | 387 zł |
Firestone Roadhawk (225/45 R17 91Y) 9661 | 403 zł |
Firestone Roadhawk ( 225/45 R17 91Y EVc ) | 432 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y
Ceny na Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 225/45 R17 91Y | od 387 zł | 4 oferty | ||
Firestone Roadhawk 225/45 R17 94W | od 328 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →