Opona letnia Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Firehawk SZ 90 (225/45 R18 95Y) 7151 | 552 zł |
Firestone Firehawk SZ 90 ( 225/45 R18 95Y XL ) | 567 zł |
Firestone Firehawk SZ 90 ( 225/45 R18 95Y XL ) 7151 | 560 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →