Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat 245/45 R18 100 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 245/45 R18 100Y XL *, runflat ) 976256 | 906 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP (245/45 R18 100Y) 976256 | 917 zł |
Opona Michelin 245/45R18 PILOT SPORT 4 100Y XL ZP * - opony letnie 976256 | 788 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 245/45 R18 100Y XL *, runflat ) | 918 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 245/45R18 100Y XL FR ZP * | 841 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat | od 788 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →