Літня шина Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat 245/45 R18 100 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 245/45 R18 100Y XL *, runflat ) 976256 | 906 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP (245/45 R18 100Y) 976256 | 917 zł |
Opona Michelin 245/45R18 PILOT SPORT 4 100Y XL ZP * - opony letnie 976256 | 788 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 245/45 R18 100Y XL *, runflat ) | 918 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 245/45R18 100Y XL FR ZP * | 841 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 245/45 R18 100Y Run Flat | від 788 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →