Opona letnia Firestone Destination HP 235/75 R15 109T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Destination HP 235/75 R15 109T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Destination HP 235/75 R15 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI DESTINATION HP XL 235/75 R15 109T FIRESTONE | 596 zł |
Firestone Destination HP (235/75 R15 109T) 6783 | 603 zł |
Firestone Destination HP ( 235/75 R15 109T XL ) 6783 | 663 zł |
Firestone Destination HP ( 235/75 R15 109T XL ) | 671 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →