Lodówka Finlux FR-FB379XFM0XL stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Finlux FR-FB379XFM0XL stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Finlux FR-FB379XFM0XL stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka FINLUX FR-FB379XFM0XL No frost 186cm Srebrna | 1 900 zł |
Lodówka FINLUX FR-FB379XFM0XL No frost 186cm Srebrna | 1 900 zł |
Modyfikacje Finlux FR-FB379XFM0XL
Ceny na Finlux FR-FB379XFM0XL |
---|---|---|---|---|
Finlux FR-FB379XFM0W biały | od 1 600 zł | 3 oferty | ||
Finlux FR-FB379XFM0B czarny | od 1 600 zł | 2 oferty | ||
Finlux FR-FB379XFM0XL stal nierdzewna | od 1 900 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →