Latarka Fenix TK16
Wideo 24Zdjęcia 8 |
Fenix TK16 |
|
Latarka ręczna należy do kategorii modeli taktycznych i może służyć do polowania, wykonywania zadań przez pracowników służb specjalnych, w celach turystycznych i poszukiwawczych. Jest wyposażony w potężną diodę LED Cree XM-L2 U2, której żywotność wynosi co najmniej 50 tysięcy godzin. Nawet przy ciągłym blasku żywotność diody LED i odpowiednio urządzenia wyniesie 5,7 lat. Zwiększają trwałość urządzenia i materiałów, z których jest wykonane.
Korpus wykonany jest z trwałego i odpornego na korozję anodyzowanego aluminium. Spełnia wymagania międzynarodowego standardu IPX-8, co oznacza, że latarka działa w każdych warunkach pogodowych, a nawet wytrzymuje nurkowanie pod wodą na głębokość 2 metrów przez 30 minut. Fenix TK16 oferuje do wyboru 4 poziomy jasności oraz dodatkowy tryb stroboskopowy - jasne błyski światła, które pomogą Ci zasygnalizować i odstraszyć dzikie zwierzęta.
Funkcja pamięci zapamiętuje ostatnio włączony tryb i ustawia go na ten poziom jasności przy następnym włączeniu. Maksymalna moc zapewnia jasność do 1000 lm i zasięg świecenia do 240 metrów. Żywotność baterii zależy bezpośrednio od wybranego trybu: na przykład przy maksymalnej jasności jedno ładowanie wystarczy na 1 godzinę 10 minut, przy minimum (10 lm) - aż 150 godzin. W zestawie znajduje się jedna bateria litowo-jonowa typu 18650, ale można ją również wymienić na dwie baterie litowe CR123A. Wraz z latarką otrzymujemy etui, pasek na rękę oraz klips, za pomocą którego mocujemy urządzenie do ubrania lub plecaka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix TK16
Wszystkie ceny 17 →Fenix TK16 v20 - LED taktyczna latarka 3100 lumenów TK16 V2.0 | 359 zł |
Fenix TK16V20 - LED Latarka akumulatorowa LED/1x21700 IP68 FE0016 | 525 zł |
Latarka diodowa Fenix TK16 V2.0 (TK16 V2.0) | 341 zł |
Latarka Fenix Fenix Torch TK16 V2.0 14.3 cm, 3100 lm | 416 zł |
Fenix Tk16 V2.0 Led Flashlight Posrebrzany FNX TK16 V2.0 | 489 zł |
- 1000 lm - 1 godzina 10 minut pracy
- 400 lm - 3 godziny 25 minut pracy
- 150 lm - 10 godzin pracy
- 10 lm - 150 godzin pracy