Gitara elektryczna Fender Vintera '60s Stratocaster
Wideo 15Zdjęcia 2 |
Fender Vintera '60s Stratocaster
Rodzaj:elektryczna, kształt Stratocaster
Obudowa:lita, olcha
Przetworniki:pasywne, S-S-S
Mostek:Vintage Tremolo
EQ:pasywny
Gryf:klon, 21 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Vintera '60s Stratocaster
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fender Vintera '60s Stratocaster
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fender Fender Vintera 60s Stratocaster PF Surf Green Green 014-9983-357 | 4 059 zł |
Fender Vintera 60s Stratocaster PF 3-Tone Sunburst | 3 285 zł |
Fender Fender Vintera 60s Stratocaster PF Ice Blue Metallic Blue 014-9983- | 4 119 zł |
Fender Vintera 60s Stratocaster PF Ice Blue Metallic | 4 092 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →