Електрогітара Fender Vintera '60s Stratocaster
Відео 15Фото 2 |
Fender Vintera '60s Stratocaster
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, S-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Vintera '60s Stratocaster
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Vintera '60s Stratocaster
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fender Fender Vintera 60s Stratocaster PF Surf Green Green 014-9983-357 | 4 059 zł |
Fender Vintera 60s Stratocaster PF 3-Tone Sunburst | 3 285 zł |
Fender Fender Vintera 60s Stratocaster PF Ice Blue Metallic Blue 014-9983- | 4 119 zł |
Fender Vintera 60s Stratocaster PF Ice Blue Metallic | 4 092 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →