Бас-гітара Fender '70s Jazz Bass
Відео 13Фото 3 |
Fender '70s Jazz Bass
Тип:бас-гітара, форма Jazz Bass
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, J-J
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики '70s Jazz Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender '70s Jazz Bass
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fender Fender 70's PF Jazz Bass Gryf do gitar basowych 099-2003-921 | 1 659 zł |
Vibe Squier Classic 70s Jazz Bass MN Left Handed Black 0374545506 | 2 003 zł |
Fender Vintera 70s Jazz PF 3TS Vintera '70s Jazz Bass Pau Ferro Fingerboar | 5 372 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →