Zestaw słuchawkowy Bluetooth Feegar Bond SE
Zdjęcia 12 |
Feegar Bond SE |
|
Długa żywotność baterii, dobra redukcja szumów. Obsługa atpX HD. Etui w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Feegar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Feegar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Feegar Bond SE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Feegar Bond SE Słuchawka Bluetooth 52 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy 24h | 279 zł |
Słuchawka Bluetooth 5.2 Feegar Bond Se Etuik | 279 zł |
Feegar BOND SE Słuchawka Bluetooth 5.2 Dual Mic Mute 24h CVC DSP Etui | 279 zł |
Słuchawka Bluetooth 5.2 Feegar Bond Se CVC Dsp | 279 zł |
Słuchawka Bluetooth Feegar Bond Se Dual MIC CvC8.0 Voice Hd | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →