Bluetooth гарнітура Feegar Bond SE
Фото 12 |
Feegar Bond SE |
|
Тривалий час автономної роботи, гарне шумозаглушення. Підтримка atpX HD. Кейс у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feegar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feegar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feegar Bond SE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Feegar Bond SE Słuchawka Bluetooth 52 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy 24h | 279 zł |
Słuchawka Bluetooth 5.2 Feegar Bond Se Etuik | 279 zł |
Feegar BOND SE Słuchawka Bluetooth 5.2 Dual Mic Mute 24h CVC DSP Etui | 279 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →