Bluetooth гарнітура Feegar Bond Pro
Фото 11 |
Feegar Bond Pro |
|
Комфортна, високоякісна та просунута bluetooth гарнітура професійного рівня, здатна забезпечити однаково гарний зв'язок як зі смартфоном чи планшетом, так і ноутбуком чи ПК. Пристрій відмінно пристосований для телефонних розмов та відеозв'язку за допомогою програми Skype та ін. Модель використовує для поєднання джерелом сигналу енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.1. Це дозволяє приладу споживати мінімум енергії за умови забезпечення відмінної якості аудіосигналу.
Телефонна бездротова гарнітура Feegar Bond Pro використовує динамік з підтримкою atpX HD, завдяки чому звучання співрозмовника залишається дуже чітким і розбірливим. У свою чергу пристрій також оснащений мікрофоном Dual Mic із системою шумоподавлення cVc 8.0. Це подвійний мікрофон, що дозволяє покращити розбірливість мови користувача, зменшуючи гучність фонового шуму. Пристрій комплектується практичним кейсом для зберігання та транспортування. Дана гарнітура відмінно підходить для автомобільних поїздок та офісної роботи, може стати відмінним рішенням для проведення віддалених нарад, дистанційних конференцій та онлайн-уроків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feegar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feegar.
Купити Feegar Bond Pro
Feegar Bond Pro Słuchawka Bluetooth 51 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy 16 | 229 zł |
Słuchawka Feegar Bond Pro Srebrna (AKC-SAM-SLU-0022) | 252 zł |
Zestaw słuchawkowy FEEGAR Bond Pro, słuchawka Bluetooth, 16H + Etui | 229 zł |