Zestaw słuchawkowy Bluetooth Feegar BF300 Pro
Zdjęcia 10 |
Feegar BF300 Pro |
|
Stylowy, niezawodny i funkcjonalny zestaw słuchawkowy odtwarzający wysokiej jakości dźwięk stereo. Tak więc, oprócz wymiennych nakładek i silikonowych końcówek, w zestawie znajduje się dodatkowa nakładka douszna na drugie ucho, którą podłącza się za pomocą złącza microUSB. Dzięki temu urządzenie doskonale radzi sobie z organizowaniem rozmów telefonicznych, a także słuchaniem muzyki czy audiobooków.
Bezprzewodowa synchronizacja z telefonem realizowana jest za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth w wersji 5.0. Obsługa technologii Multipoint zapewnia możliwość łączenia się z wieloma urządzeniami mobilnymi. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do telefonu Feegar BF300 Pro jest wyposażony w miękką wkładkę douszną i zaczep za uchem. W takim przypadku użytkownik może wybrać optymalny dla siebie rozmiar wkładki i zausznika.
Aby to zrobić, zestaw zapewnia trzy opcje miękkich nakładek i dwa rozmiary zausznego aparatu retencyjnego. Między innymi zestaw słuchawkowy ma doskonałą autonomię - w pełni naładowana bateria 260 mAh pozwoli urządzeniu działać w trybie czuwania nawet do 60 dni, a w trybie rozmowy urządzenie może pracować przez 24 godziny.Ten model jest w stanie zapewnić doskonałe jakość dźwięku, a czuły mikrofon przekaże szczegóły mowy użytkownika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Feegar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Feegar.
Kup Feegar BF300 Pro
Wszystkie ceny 6 →Feegar BF300 PRO Zestaw słuchawkowy Bluetooth 50 CSR Słuchawka Bluetooth C | 149 zł |
Słuchawka Feegar BF300 Pro Czarna (5908274802366) | 149 zł |
Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6 | 149 zł |
Zestaw Słuchawkowy Feegar Bf300 Bluetooth 5.0 24H | 149 zł |
Zestaw słuchawkowy FEEGAR BF300 Pro, słuchawka Bluetooth, 36H | 129 zł |
Zestaw Słuchawkowy Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro | 129 zł |