Opona całoroczna Falken WildPeak A/T AT3WA 275/55 R20 117H
Wybierz rozmiar opony
Falken WildPeak A/T AT3WA 275/55 R20 117H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WildPeak A/T AT3WA 275/55 R20 117H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FALKEN 275/55 R 20 XL TL 117H WILDPEAK A/T AT3WA BSW MS 3PMSF opony całoro | 881 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT3WA (275/55 R20 117H) 352087 | 824 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT3WA ( 275/55 R20 117H XL BLK ) 352087 | 825 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT3WA ( 275/55 R20 117H XL BLK ) | 835 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →