Opona letnia Falken Sincera SN-832 Ecorun 205/55 R16 91V
Zdjęcia 4 |
Falken Sincera SN-832 Ecorun 205/55 R16 91V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Kup Falken Sincera SN-832 Ecorun 205/55 R16 91V
Falken SINCERA SN832B ( 205/55 R16 91V BLK ) 334822 | 332 zł |
Falken SINCERA SN832B (205/55 R16 91V) 334822 | 329 zł |
Opona Falken 205/55R16 SN832B 91V - opony letnie 334822 | 293 zł |
Falken SINCERA SN832B ( 205/55 R16 91V BLK ) | 335 zł |
Zrównoważone opony letnie Falken Sincera SN-832 Ecorun wykazują dobre właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych ciepłej pory roku. Model należy do kategorii opon ekonomicznych, które ograniczają emisję szkodliwych substancji do środowiska.
Niezawodność właściwości sprzęgających
Opona posiada asymetryczną budowę bieżnika z dwoma podłużnymi żebrami usztywniającymi w strefie środkowej oraz szerokimi barkami. Elementy te oddzielone są objętościowymi kanałami drenażowymi, które są podparte siecią szczelin drenażowych. Opona pewnie przeciwstawia się aquaplaningowi, podczas jazdy nawet podczas intensywnych opadów samochód zachowuje zwrotność i doskonałą przyczepność na torze.
Niski opór toczenia
Głównym składnikiem mieszanki gumowej Falken Sincera SN-832 Ecorun jest krzemionka, która pomaga zmniejszyć opory toczenia. Dzięki temu maszyna zużywa mniej paliwa i wytwarza minimalną ilość szkodliwych emisji. Wzmocniony karkas opony zwiększa dynamikę samochodu podczas przyspieszania oraz poprawia skuteczność hamowania.
Pierwsze miejsce
Wysokie właściwości jezdne modelu poparte są w praktyce wynikami niezależnych testów opon letnich. Tak więc w 2018 roku opona została przetestowana na poligonie General German Automobilklubu ADAC. Guma wykazała zrównoważone właściwości i najlepiej spisała się na suchej nawierzchni. Model ominął w teście wszystkich rywali i wspiął się na pierwszy stopień podium.