Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W 255/40 R18 99 V 255/40 R18 99 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 ( 255/40 R18 99W XL, BLK ) 328613 | 760 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (255/40 R18 99W) 328613 | 774 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 255/40 R18 99W XL, BLK ) | 769 zł |
Opona Falken 255/40R18 HS-01 99W XL MFS - opony zimowe 328613 | 659 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W
Ceny na Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99V | od 619 zł | 7 oferty | ||
Falken Eurowinter HS01 255/40 R18 99W | od 659 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →