Opona zimowa Nokian Snowproof 1 255/40 R18 99V
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 1 255/40 R18 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 1 255/40 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
255/40VR18 NOKIAN TL Snowproof 1 Xl 99V T432951 | 840 zł |
Nokian Snowproof 1 (255/40 R18 99V) T432951 | 812 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 255/40 R18 99V XL ) | 750 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 255/40 R18 99V XL ) T432951 | 739 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →