Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 165/60 R15 77T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 165/60 R15 77T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 165/60 R15 77T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken Eurowinter HS01 MS - 165/60R15 77T - opona zimowa 328563 | 296 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/60 R15 77T BLK ) 333008 | 364 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (165/60 R15 77T) 328563 | 444 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/60 R15 77T BLK ) | 368 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (165/60 R15 77T) 333008 | 377 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/60 R15 77T ) | 457 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/60 R15 77T ) 328563 | 452 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →