Opona zimowa Falken Espia ICE 155/70 R13 75T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Espia ICE 155/70 R13 75T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Espia ICE 155/70 R13 75T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken Espia Ice (155/70 R13 75T) 324967 | 400 zł |
Falken Espia Ice ( 155/70 R13 75T, z kolcami ) 324967 | 407 zł |
Falken Espia Ice ( 155/70 R13 75T, z kolcami ) | 420 zł |
Polecamy