Bateria wodociągowa Excellent Krotos AREX.8002CR
Zdjęcia 4 |
Excellent Krotos AREX.8002CR |
|
Aerator Neoperl Slim.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Krotos AREX.8002CR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria umywalkowa nablatowa Excellent Krotos chrom połysk AREX. | 705 zł |
Bateria umywalkowa wysoka Excellent KROTOS AREX.8002CR chrom | 499 zł |
EXCELLENT AREX.8002CR Krotos Bateria Umywalkowa Wysoka, Chrom | 469 zł |
Krotos Bateria Umywalkowa Wysoka, Chrom | 599 zł |
Excellent Krotos bateria umywalkowa wysoka chrom AREX.8002CR | Darmowa dos | 598 zł |
Excellent Krotos Bateria umywalkowa wysoka chrom AREX.8002CR - odbiór osob | 527 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →