Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT XL 3000 3000 VA (W/SRTXRT-003K00/00)
Zdjęcia 8 |
EVER Sinline RT XL 3000 3000 VA |
|
Jest nisza na kartę rozszerzeń
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT XL 3000 3000 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever SINLINE RT XL 3000 Line-Interactive 3 kVA 3000 W 9 AC outletS W/SRTXR | 5 889 zł |
EVER UPS SINLINE RT XL 3000VA AUEVEL2USIRTXL4 | 5 421 zł |
Ever Sinline RT XL 3000 UPS-EVR-202 | 5 190 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 3000 | 4 500 zł |
EVER UPS SINLINE RT XL 3000VA 37615 | 5 421 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →