Karm dla psów Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 kg
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eukanuba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eukanuba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eukanuba Adult Small & Medium Lamb & Rice 2.5 kgSpecjalna mieszanka w?ókien, w tym b?onnika pokarmowego (FOS), mannanooligosac Proshop.plZłóż skargę | 86 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... więcejzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Electro.plZłóż skargę | 52 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... więcejzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Avans.plZłóż skargę | 52 zł |
EUKANUBA Adult Small/Medium Breed Jagnięcina z ryżem 2,5 kgNajlepsza karma dla psów Eukanuba dla psów dorosłych z wrażliwą skórą i żołądkiem; zalecana jest dla psów ras małych i średni... więcejch, tj. jamnik, collie, mops i cocker spaniel. Zawiera sprawdzone klinicznie przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 52 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Adult Small & Medium Breeds Adult Jagnięcina z ryżeTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... więcejzeć – dzięki wysokiej jakości karmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego pupila. Eukanuba, sucha karma w formie granulek, jest bogata w jagnięcinę i ryż i idealnie się sprawdzi w przypadku dorosłych psów małych i średnich ras. Jest szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwych żołądkach, ponieważ najwyższej jakości jagnięcina i ryż są naprawdę lekkostrawne. Specjalnie dostosowana mieszanka błonnika z prebiotykami i pulpą buraczaną sprzyja także zdrowemu trawieniu. Zawiera również naturalne źródła glukozaminy i wapnia, które pomagają utrzymać zdrowe stawy i mocne kości, dzięki czemu psy mogą cieszyć się aktywnym życiem. Kurczak stanowi obok jagnięciny kolejne źródło białka, pomagając psom w rozwijaniu silnych, nieotłuszczonyc Mediaexpert.plZłóż skargę | 50 zł |
Karma Dla Psa Eukanuba Adult Small&Medium Breeds Lamb&Rice 2,5KgTy i Twój pies przeżyliście razem wiele przygód. Możesz sprawić, by nadal cieszył się pełnią życia, nawet gdy będzie się star... więcejzeć – dzięki wysokiej jakości ka... EmpikZłóż skargę | 53 zł |
Seria Eukanuba Core RangePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, zboża, tłuszcz, ryż, witaminy, minerały, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 10. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, klasa: premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: łosoś 14,2%, kurczak i indyk, jęczmień 14,2%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, jagnięcina, ryż, kukurydza, sorgo, jęczmień, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: kurczak i indyk, jagnięcina 14%, ryż 14%, kukurydza, jęczmień, sorgo, tłuszcz,, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 8. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 18. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, sorgo, tłuszcz, sos, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 131 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, łosoś 14%, jęczmień 14%, kukurydza, owies, sorgo, klasa: premium
Modyfikacje Eukanuba Adult S/M Breed Lamb
Ceny na Eukanuba Adult S/M Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 2.5 kg | od 50 zł | 6 oferty | ||
Eukanuba Adult S/M Breed Lamb 12 kg | od 131 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 45 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, kurczak, indyk, jęczmień, sorgo, pszenica, kurczak, klasa: premium
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: mączka z łososia 14%, zboża, tłuszcze, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium